Από 01-09-2019 έως 31-12-2023

ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΑΜΟΡΙΟ

1.Αγελαδαράκης Παναγιώτης του Σταύρου, Πρόεδρος

2.Παπάζογλου Παρασκευάς του Χρήστου

3.Μανδαλή Γεωργία του Χρήστου

4.Ευθυμίου Δημήτριος του Ιωάννη

5.Αυγερινίδου Περιστέρα του Ευαγγέλου

ΛΑΒΑΡΑ

1.Ουζούνη Ανθούλα του Χαραλάμπους, Πρόεδρος

2.Τουκτούκα Ευμορφία του Κλεάνθη

3.Ταμίας Αναστάσιος του Παναγιώτη

4.Φουτσιτζής Αθανάσιος του Σταματίου

5.Αραμπατζής Ευάγγελος του Αποστόλου

ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙ

1.Θεοχαρίδης Δημήτριος του Αθανασίου, Πρόεδρος

2.Μοσχίδης Γιώργος του Σταμπολη

3.Τζεβελέκη Σταυρούλα του Κωνσταντίνου

4.Νικολτσούδης  Χρήστος του Παναγιώτη

5.Καραμεμέτ Αλησάν του Σεμσήτ

ΜΙΚΡΟ ΔΕΡΕΙΟ

1.Μποσταντζή Μεχμέτ του Χασάν, Πρόεδρος

2.Τοπάλ Εμίν Χουσεϊν του Αχμετ

3.Δελή Χουσεΐν του Χαλήλ

4.Νιζάμ Αλή του Χουσεΐν

5.Ντελή Μπεκήρ Μεμέτ του Αλή

ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ

1.Σαλήογλου Αλή του Αρίφ, Πρόεδρος

2.Παυλίδης Δημήτριος του Αναστασίου

3.Δαουλτζής Θεόδωρος του Αγγέλου

4.Τσιαμπάζ Σεμιχά του Σαλήμ

5.Τζουμακίδης Πέτρος του Σωκράτη

ΔΑΔΙΑ

1.Βίντσης Ηλίας του Δημήτριου, Πρόεδρος

2.Μπαμπάκας Γεώργιος του Νικολάου

3.Αλεξίου Δέσποινα του Αποστόλου

4.Ράλλης Παναγιώτης του Δημητρίου

5.Πιστόλας Γεώργιος του Νικολάου

ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ

1.Γκαϊτατζή Βασιλική του Δημήτριου, Πρόεδρος

2.Ζαπάρτας Μαργαρίτης του Αθανασίου

3.Αραμπατζής Σταύρος του Νικολάου

4.Πουπουρέτσας Δημήτριος του Δήμου

5.Χίλδη Μαρία- Άννα του Παναγιώτη

ΛΑΓΥΝΑ

1.Καραθανάσης  Δημήτριος του Τριανταφύλλου, Πρόεδρος

2.Κορομηνάς Παντελής του Γεωργίου

3.Καμπούρη Ελένη του Ιωάννη

4.Λαζούδη Μάρω του Δημητρίου

5.Σιρδάρης Κυριάκος του Δημητρίου

ΛΥΚΟΦΗ

1.Γραμμένος Πασχάλης του Δημητρίου, Πρόεδρος

2.Κόκορης Ηλίας του Γεωργίου

3.Υuliyanova (Κιουτσουκτσή) Alina

4.Μπόγλου Μιλτιάδης του Ιωάννη

5.Μπακιρτζής Αριστείδης  του Δημητρίου

ΣΟΥΦΛΙ

1.Παπαλεξανδρής Ιωάννης του Νικολάου, Πρόεδρος

2.Δίχτηρης Πασχάλης του Θεοδώρου

3.Πεχλεβάνη Χρυσή του Ηλία

4.Καραμπάτσας Δημήτριος του Αντωνίου

5.Μπουρδούνης Γεώργιος του Πασχάλη

6.Γκόστιας Ιωάννης του Χρήστου

7.Κιρκινέζη Μπόζιου Παναγιώτα του Γεωργίου

ΠΡΟΒΑΤΩΝΑΣ

1.Ανδρεάδης Αθανάσιος του Ευαγγέλου, Πρόεδρος

2.Παλάκα-Τριανταφύλλου Μαρία του Σωτηρίου

3.Παναγιωτίδης Κωνσταντίνος του Χρήστου

4.Δάντσιος Ναθαναήλ του Θεοδώρου

5.Τερζάκης Αλέξανδρος του Ιωάννη

ΤΥΧΕΡΟ

1.Ζαπάρτας Άγγελος του Αθανασίου, Πρόεδρος

2.Τσιαούσης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου

3.Ρώσσογλου Ιωάννης του Ιωάννη

4.Δουτσίνης Κωνσταντίνος του Χρήστου

5.Δέδογλου Βασιλική του Ιωσήφ

6.Δαρούση Ειρήνη του Κωνσταντίνου

7.Καβανόζης Χρήστος του Μιχαήλ

ΦΥΛΑΚΤΟ

1.Παπαδοπούλου Πυργούλα του Χρήστου, Πρόεδρος

2.Προϊκάκης Χρήστος του Αντωνίου

3.Πολυζωΐδου Ευαγγελία του Δημητρίου

4.Αραπίδης Ευάγγελος του Μιχαήλ

5.Γιουβανάκη Χρυσούλα του Χριστόδουλου

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

Ντουντουλάκης Παναγιώτης του Γεωργίου

ΜΑΝΔΡΑ

Τζιαμπάζης Θεόδωρος του Ευαγγέλου

ΛΕΥΚΙΜΜΗ

Τσελέπης Σταύρος του Δήμου

ΛΥΡΑ

Αλεξάκης Δημήτριος του Παντελή